п'ять функцій Apple Watch, які допоможуть знизити стрес
Тільки спокій:
Всі ми час від часу відчуваємо тривогу і стрес, але вважаємо за краще справлятися з цим самостійно, не вдаючись до професійної допомоги. Когось від походу до психолога зупиняє страх, когось - небажання визнавати проблему і впевненість у власних силах. А у когось просто немає часу. Але так чи інакше, допомога потрібна кожному, і приходить вона часом з несподіваного боку. Зокрема, стати ментально здоровіше допоможуть Apple Watch Series 6 - так, це не тільки стильний аксесуар, але і справжній помічник по здоров'ю.

Рік, проведений в пандемії, в страху, ізоляції та тузі, завдав багатьом людям психологічний і емоційний збиток. В Американської психологічної асоціації (APA) з'ясували, що духовний і фізичний стан людей вже зовсім не ті, що були у 2019 році. Опитані повідомили про порушення сну, надмірне вживання алкоголю і низьку фізичну активність. Близько 61% дорослих відзначили, що додали або втратили у вазі. Збільшився рівень депресії, занепокоєння, вживання психоактивних речовин і суїцидальності.

Всі ці фактори можуть призвести до зниження працездатності. Але допомогти запобігти цьому можуть Apple Watch. Цей розумний годинник в цілому орієнтован на здоров'я. У нього є такі функції, як датчик частоти серцевих скорочень і відстеження фізичної активності. Але він також допомагає стабілізувати ментальний стан, а не заїдати або запивати стрес.
Отже, Apple Watch допоможуть вам...
...міцніше спати
Багато хто звик перед сном гортати стрічки соцмереж, дивитися відео або читати електронні книги. Однак це не сприяє належному розслабленню: і без того перевантажений мозок не встигає перебудуватися і якість сну залишає бажати кращого. Але ж сон дуже важливий для правильного функціонування нервової системи. Якщо ми не даємо собі як слід відпочити, нервові клітини збуджуються, ми стаємо тривожними, агресивними, пригніченими та нездатними до трудової діяльності. Визначити свої потреби сну допоможе додаток Sleep (доступно у версії WatchOS 7). Воно покаже, скільки часу вам необхідно, щоб заснути, скільки часу ви спали й коли прокидалися вночі. Всі ці показники допоможуть вам налагодити відносини зі сном. Наприклад, якщо ви намагаєтеся спати горезвісні вісім годин, але все одно прокидаєтеся розбитими, то це означає, що такий графік вам просто не підходить і потрібно його змінити. Налаштуйте розклад свого сну, вибравши дні та час, коли ви лягаєте спати й встаєте, і годинник почне контролювати сон. До того ж вам не знадобиться класти телефон біля себе - на Apple Watch можна налаштувати будильник, і він нагадає вам, коли відходити до сну. Завдяки легкості та зручності ремінця на руці годинник практично не відчувається. Спати вони не завадять і розбудять приємною вібрацією.
Apple Watch допоможуть вам...
...дихати
Додаток Дихання, вбудований в watchOS, може здатися дуже простим, але в цьому і полягає його принадність. Це дійсно дивовижний додаток з перевіреною технікою релаксації. Все, що вам потрібно - це глибоко дихати, і Apple Watch м'якою вібрацією підкаже вам, коли потрібно виділити хвилинку для цього. Після запуску програми на дисплеї з'являться кола, які будуть скорочуватися в такт вашому диханню, імітуючи відчуття розширення і звуження легких. Так вам буде набагато легше зосередитися на диханні. Всього один мінісеанс, сім глибоких вдихів - і ви відчуєте себе краще. Прийнятні для себе тривалість, частоту сеансів і кількість вдихів можна вибрати в настройках. Глибоке дихання - один з найпростіших способів знизити рівень стресу в організмі, поліпшити увагу і концентрацію. Коли ви дихаєте глибоко і повільно, це посилає вашому мозку сигнал, що все в порядку, і йому не потрібно виділяти адреналін. Іншими словами, це допомагає розслабитися, знизити частоту серцевих скорочень, кров'яний тиск і м'язове напруження.
Apple Watch допоможуть вам...
...позбутися від телефонної залежності
У більшості з нас смартфони стали продовженням руки. Ми використовуємо їх для роботи, розваг, покладаємося на них практично у всіх життєвих аспектах. Повідомлення приходять нескінченно, змушуючи нас нервувати. Виявивши на прогулянці, що залишили смартфон у будинку, ми впадаємо у паніку. Apple Watch допомагають зменшити екранний час на всіх наших пристроях і знизити нескінченний потік часто непотрібної інформації. На годинник можна прийняти дзвінок, щоб не зриватися за телефоном в іншу кімнату. На ньому можна залишити мінімум необхідних додатків і витрачати менше часу на бездумну прокрутку стрічок соцмереж. Він рятує від необхідності гарячково перевіряти смартфон, коли ви готуєте, робите покупки або гуляєте. Все це може здатися дрібницею, але ви здивуєтеся тому, як зміниться ваш емоційний стан, коли ви спробуєте мінімізувати використання смартфона, ноутбука і планшета.
Apple Watch допоможуть вам...
...медитувати
Регулярна медитація допомагає розслабити свідомість і привести думки до ладу. Медитуючи, ми відпускаємо страхи й образи, стаємо більш врівноваженими та менш сприйнятливими до зовнішніх подразників. З додатком Calm, також вбудованим у WatchOS (6 версії та вище), медитувати буде нескладно. Спеціальна програма «Тиждень спокою» допоможе освоїти медитацію під наглядом професійних інструкторів. Але крім неї, там безліч різних практик, і кожен день з'являється нова, доступна користувачам всього протягом доби. Крім медитацій, додаток пропонує різноманітну заспокійливу музику і майстер-класи від фахівців в області здоров'я. Необов'язково чекати закінчення важкого дня - десять хвилин для власного спокою знайдеться завжди. Також можна включити звуки природи та залишити їх фоном під час роботи. Ще однією особливістю Calm є аудіорозповідь, які читає не хто-небудь, а різні знаменитості. Можна вибрати, щоб «казку на ніч» вам розповів Кілліан Мерфі, Леона Льюїс, Стівен Фрай або Меттью Мак-Конагей. Кожен знайде розповідь на свій смак, адже їх в додатку більше ніж сто. Це й уривки з класичної літератури, і дитячі твори, і наукові статті.
Apple Watch допоможуть вам...
...вимірювати рівень кисню в крові
Ця функція стала дуже популярною через пандемію, тому ще восени минулого року Apple додала таку можливість. За допомогою годинника можна дізнатися відсоток вмісту кисня у крові. Але цей вимір потрібен як для перевірки загального стану здоров'я, так і для контролю під час тренувань. Зробіть перерву, розслабтеся і годинник перевіріть рівень насичення киснем. Також ця функція може працювати у фоновому режимі. Наприклад, коли ви спите. І все результати будуть записуватися в програму Здоров'я. Так ви зможете контролювати свій стан постійно.

Тепер ви знаєте, скільки корисного укладено в Apple Watch і як вони здатні заощадити вам час, нерви й гроші на походи до фахівців.

Будьте здорові та спокійні!
Офіційно в:
Тільки до 14 червня
Всього
від
13 499 грн
1200 грн
Вигідніше
на
Технології
з майбутнього.
Вам на користь.